Střelci | ŽK | Odehrané zápasy | |||||
Levai Jan | 12 | Levai Jan | 8 | Sup Jiří | 26 | ||
Válek Vít | 9 | Válek Vít | 5 | Válek Vít | 25 | ||
Sup Jiří | 7 | Kovář Libor | 4 | Bořil Tomáš | 24 | ||
Levai Petr | 5 | Hunka Dušan | 3 | Fiala Martin | 24 | ||
Bok Petr | 3 | Sup Jiří | 3 | Hunka Dušan | 24 | ||
Bořil Tomáš | 3 | Bok Petr | 2 | Levai Petr | 24 | ||
Čada Martin | 2 | Levai Petr | 2 | Bok Petr | 23 | ||
Černík Tomáš | 2 | Čada Martin | 1 | Levai Jan | 23 | ||
Klečka Jakub | 2 | Fiala Martin | 1 | Kovář Libor | 22 | ||
Hunka Dušan | 1 | Fistr Martin | 1 | Klečka Jakub | 20 | ||
Kovář Libor | 1 | Kakrda Martin | 1 | Vlk Ondřej | 20 | ||
Pilař Daniel | 1 | Řehák Jindřich | 1 | Pecha Nikolas | 17 | ||
Šaravec Václav ml. | 1 | Šaravec Václav ml. | 1 | Pilař Daniel | 16 | ||
Válek Richard | 1 | Baracz Marek | 0 | Černík Tomáš | 15 | ||
Baracz Marek | 0 | Bláha Vojtěch | 0 | Fistr Martin | 8 | ||
Bláha Vojtěch | 0 | Bořil Tomáš | 0 | Píša Jaroslav | 7 | ||
Doušek Jaroslav | 0 | Černík Tomáš | 0 | Baracz Marek | 6 | ||
Feil Miroslav | 0 | Doušek Jaroslav | 0 | Feil Miroslav | 5 | ||
Fiala Martin | 0 | Feil Miroslav | 0 | Řehák Jindřich | 5 | ||
Fistr Martin | 0 | Jadrný Petr | 0 | Vondráček Jakub | 5 | ||
Jadrný Petr | 0 | Joska Petr | 0 | Čada Martin | 4 | ||
Joska Petr | 0 | Klečka Jakub | 0 | Kakrda Martin | 4 | ||
Kakrda Martin | 0 | Klusáček Luděk | 0 | Klusáček Luděk | 4 | ||
Klusáček Luděk | 0 | Linek Matěj | 0 | Doušek Jaroslav | 3 | ||
Linek Matěj | 0 | Novotný Tomáš | 0 | Šaravec Václav ml. | 3 | ||
Novotný Tomáš | 0 | Pecha Nikolas | 0 | Joska Petr | 2 | ||
Pecha Nikolas | 0 | Peterka Radek | 0 | Válek Richard | 2 | ||
Peterka Radek | 0 | Pilař Daniel | 0 | Peterka Radek | 1 | ||
Píša Jaroslav | 0 | Píša Jaroslav | 0 | Posledník Milan | 1 | ||
Posledník Milan | 0 | Posledník Milan | 0 | Bláha Vojtěch | 0 | ||
Řehák Jindřich | 0 | Szikora Lukáš | 0 | Jadrný Petr | 0 | ||
Szikora Lukáš | 0 | Tichý Petr | 0 | Linek Matěj | 0 | ||
Tichý Petr | 0 | Válek Richard | 0 | Novotný Tomáš | 0 | ||
Vlk Ondřej | 0 | Vlk Ondřej | 0 | Szikora Lukáš | 0 | ||
Vondráček Jakub | 0 | Vondráček Jakub | 0 | Tichý Petr | 0 |
Odehrané minuty | |
Bořil Tomáš | 2 160 |
Sup Jiří | 2 085 |
Fiala Martin | 2 055 |
Hunka Dušan | 2 040 |
Levai Petr | 2 015 |
Kovář Libor | 1 975 |
Levai Jan | 1 975 |
Válek Vít | 1 935 |
Klečka Jakub | 1 800 |
Vlk Ondřej | 1 705 |
Bok Petr | 1 645 |
Černík Tomáš | 1 030 |
Pecha Nikolas | 470 |
Pilař Daniel | 385 |
Čada Martin | 360 |
Fistr Martin | 310 |
Feil Miroslav | 285 |
Píša Jaroslav | 285 |
Klusáček Luděk | 260 |
Řehák Jindřich | 250 |
Doušek Jaroslav | 185 |
Kakrda Martin | 135 |
Peterka Radek | 90 |
Baracz Marek | 85 |
Šaravec Václav ml. | 75 |
Válek Richard | 65 |
Vondráček Jakub | 55 |
Joska Petr | 20 |
Posledník Milan | 5 |
Bláha Vojtěch | 0 |
Jadrný Petr | 0 |
Linek Matěj | 0 |
Novotný Tomáš | 0 |
Szikora Lukáš | 0 |
Tichý Petr | 0 |
Nejbližší utkání
25.05.2024 - 17:00 | |||
TJ Jiskra Rybitví | |||
vs | |||
Sokol Staré Čivice "A" |
Histrorická bilance | |
Zápasy | 23 |
Výhry | 14 |
Remízy | 3 |
Prohry | 6 |
Skóre | 54 : 32 |
Žluté karty | 31 : 31 |
Červené karty | 2 : 1 |
Shutout | 10x |
Nevstřelený gól | 3x |
Nejvíc s tímto soupeřem | ||
Zápasy | Bořil Tomáš | 19 |
Góly | Lévai Jan | 6 |
Šáravec Václav ml. | ||
ŽK | Lévai Jan | 5 |
ČK | Fiala Martin | 1 |
Němec Karel |
Rozlosování - Podzim 2023
Datum | Zápas | Čas | |
Ne | 20.08. | Semín : Rybitví | 1 : 2 |
So | 26.08. | Rybitví : Újezd "B" | 4 : 2 |
Ne | 03.09. | Lipoltice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 09.09. | Rybitví : Rohovlád. Bělá | 4 : 0 |
So | 16.09. | Řečany n/L "B" : Rybitví | 1 : 1 |
So | 23.09. | Rybitví : Jankovice | 6 : 1 |
Ne | 01.10. | Staré Čivice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 07.10. | Tetov : Rybitví | 2 : 4 |
So | 14.10. | Rybitví : Kojice | 2 : 0 |
So | 21.10. | Rybitví : Zdechoivice | 5 : 1 |
So | 28.10. | Selmice : Rybitví | 1 : 9 |
Rozlosování - Jaro 2024
Datum | Zápas | Čas | |
So | 30.03. | Rybitví : Selmice | 5 : 1 |
So | 06.04. | Zdechoivice : Rybitví | 3 : 0 |
So | 13.04. | Rybitví : Semín | 1 : 4 |
So | 20.04. | Újezd "B" : Rybitví | 0 : 3 |
So | 27.04. | Rybitví : Lipoltice | 4 : 2 |
So | 04.05. | Rohovlád. Bělá : Rybitví | 4 : 0 |
So | 18.05. | Jankovice : Rybitví | 0 : 3 |
So | 25.05. | Rybitví : Staré Čivice | 17:00 |
So | 01.06. | Rybitví : Tetov | 17:00 |
So | 08.06. | Kojice : Rybitví | 14:30 |
Rozlosování - veteráni nad 40 let
Turnaj č.1 | ||
25.08.23 | Řečany nad Labem | |
17:40 | Řečany nad Labem | 0 : 3 |
19:00 | Starý Mateřov | 0 : 2 |
Turnaj č.2 | ||
01.09.23 | Lázně Bohdaneč | |
17:00 | Semín | 0 : 7 |
17:40 | Třemošnice | 0 : 3 |
18:20 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.3 | ||
15.09.23 | Křičeň | |
17:00 | Křičeň | 0 : 2 |
18:20 | Přelouč | 1 : 0 |
Turnaj č.4 | ||
14.01.24 | UMT Ohrazenice | |
10:50 | Semín | 1 : 7 |
11:30 | Třemošnice | 0 : 2 |
12:10 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.5 | ||
23.03.24 | Rybitví | |
10:00 | Starý Mateřov | 2 : 0 |
10:40 | Řečany nad Labem | 0 : 2 |
Turnaj č.6 | ||
12.04.24 | Přelouč | |
17:00 | Křičeň | 0 : 5 |
17:40 | Přelouč | 0 : 2 |
Tabulka 2023 / 2024
Tabulka po 17.kole | ||
1. | Sokol Semín | 34 |
2. | TJ Jiskra Rybitví | 33 |
3. | Sokol Rohovládova Bělá | 30 |
4. | TJ Sokol Kojice | 29 |
5. | TJ Lipoltice | 25 |
6. | TJ Sokol Zdechovice | 23 |
7. | SK Selmice | 21 |
8. | TJ Sokol Újezd "B" | 19 |
9. | TJ Sokol Staré Čivice | 14 |
10. | TJ SK Tetov | 11 |
11. | TJ Jankovice | 5 |
12. | - | - |
Střelci 2023 / 2024
Jméno | Góly |
Válek Vít | 14 |
Čureja Petr | 12 |
Jenka Václav | 5 |
Linek Matěj | 5 |
Císař Jakub | 3 |
Vlk Patrik | 3 |
Klečka Jakub | 2 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Slavík Daniel | 2 |
Jarmar Jiří | 1 |
Joska Petr | 1 |
Lazar Vyacheslav | 1 |
Musil Jan | 1 |
Píša Jaroslav | 1 |
Rež Martin | 1 |
Vlastní | 1 |
Celkem | 55 |
Střelci - veteráni nad 40 let
Jméno | Góly |
Klečka Jakub | 2 |
Kembický Tomáš | 1 |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 4 |
Žluté karty 2023 / 2024
Jméno | ŽK |
Rež Martin | 4 |
Zelinka Jan | 3 |
Musil Jan | 3 |
Císař Jakub | 2 |
Čureja Petr | 2 |
Klečka Jakub | 2 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Vlk Patrik | 2 |
Bořil Tomáš | 1 |
Hotsa Vasil | 1 |
Jarmar Jiří | 1 |
Jenka Václav | 1 |
Růžička Vojtěch | 1 |
Slavík Daniel | 1 |
Válek Vít | 1 |
Celkem | 27 |
Červené karty 2023 / 2024
Jméno | ČK |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 1 |
Tréninky
A mužsto | |
Středa | 16:30 |