Mapa stránek
- Výsledky
- Tabulky
- Statistiky
- Historická bilance se soupeři
- Historická bilance Jiskry
- Bilance odehraných zápasů
- Bilance vstřelených branek
- Bilance žlutych karet
- Bilance červených karet
- Aktuální sezóna
- Počet zápasů podle kritérií
- Rozhodčí
- Soupeři
- 1.FC Body Bukovka
- TJ ZD Dolany
- SK Dražkovice
- Slavoj Choltice B
- FK Baník Chvaletice A
- FK Baník Chvaletice B
- Jankovice
- Sokol Kojice
- FC Kolesa
- SK Křičeň
- Polaban Labské Chrčice
- Sokol Lány na Důlku
- Sokol Lázně Bohdaneč
- Sokol Lázně Bohdaneč B
- TJ Lipoltice
- SK Popkovice
- SK Pardubičky B
- FK Přelouč B
- FK Přelouč C
- TJ Přelovice A
- TJ Přelovice B
- Sokol Rohovládova Bělá A
- Sokol Rohovládova Bělá B
- Sokol Rohoznice
- SK Řečany nad Labem B
- SK Selmice
- Sokol Semín A
- Sokol Sopřeč
- FC Titanic Srch B
- Sokol Staré Čívice A
- Sokol Staré Čívice B
- Sokol Staré Ždánice
- SK Starý Mateřov A
- SK Starý Mateřov B
- SK Tetov
- SK Tetov B
- Sokol Újezd A
- Sokol Újezd B
- TJ Valy A
- TJ Valy B
- Sokol Zdechovice
- Brankáři
- Nejmladší střelci Jiskry
- Nejstarší střelci Jiskry
- Hráči
- Hráči
- Antonenko Andrii
- Balog Josef
- Baracz Marek
- Bláha Vojtěch
- Bok Petr
- Bořil Tomáš
- Bystroň Jiří
- Císař Jakub
- Čada Martin
- Čada Roman
- Černík Tomáš
- Černý David
- Čureja Petr
- Doušek Jaroslav
- Drapák Petr
- Dušek Miloš
- Feil Miroslav
- Felcman Tomáš
- Fiala Martin
- Fistr Martin
- Fořt Michal
- Gašpar Jiří
- Hemerka Petr
- Horváth Miloš
- Hotsa Vasil
- Hunka Dušan
- Chládek Pavel
- Ihnatenko Yevhenii
- Jadrný Petr
- Jarmar Jiří
- Joska Petr
- Kakrda Martin
- Kalous Radim
- Kantur Anton
- Kašpar Michal
- Klečka Jakub
- Klusáček Luděk
- Kopsa Petr
- Kovář Libor
- Krejčí Břetislav
- Kreml Tomáš
- Lazar Vyacheslav
- Levai Jan
- Levai Petr
- Linek Matěj
- Lukáš Václav
- Lysoněk Enrique
- Merkl Jiří
- Musil Evžen
- Musil Jan
- Nečil Miroslav
- Němec Karel
- Novotný Jiří
- Novotný Tomáš
- Papšík Jakub
- Pavelka Oldřich
- Pecha Nikolas
- Pejřimovský Aleš
- Peterka Radek
- Pilař Daniel
- Píša Jaroslav
- Pitthard Leoš
- Posledník Milan
- Pruhlo Konstiantyn
- Rež Martin
- Růžička Vojtěch
- Řehák Jindřich
- Řezníček David
- Schletter Jakub
- Stehlík Petr
- Steklý Roman
- Straka Jaroslav
- Sup Jiří
- Svoboda Leoš
- Szadvári Vitálij
- Szikora Lukáš
- Šaravec Václav ml.
- Šaravec Václav st.
- Šebek Martin
- Těšitel Michal
- Tichý Petr
- Ťopek Pavel
- Ťopek Tomáš
- Válek Richard
- Válek Vít
- Vlk Ondřej
- Vondráček Jakub
- Wagner Gabriel
- Zdarsa Tomáš
- Zelinka Jan
- Trenéři
- Hráči
- Diskuze
- Archiv
- Sezóna 2007 / 2008
- Sezóna 2008 / 2009
- Sezóna 2009 / 2010
- Sezóna 2010 / 2011
- Sezóna 2011 / 2012
- Sezóna 2012 / 2013
- Sezóna 2013 / 2014
- Sezóna 2014 / 2015
- Sezóna 2015 / 2016
- Sezóna 2016 / 2017
- Sezóna 2017 / 2018
- Sezóna 2018 / 2019
- Sezóna 2019 / 2020
- Sezóna 2020 / 2021
- Sezóna 2021 / 2022
- Sezóna 2022 / 2023
- Mládež
- Los Jaro 2017
- Přípravka
- Odkazy
Nejbližší utkání
20.04.2024 - 16:30 | |||
TJ Sokol Újezd "B" | |||
vs | |||
TJ Jiskra Rybitví |
Histrorická bilance | |
Zápasy | 14 |
Výhry | 6 |
Remízy | 4 |
Prohry | 4 |
Skóre | 38 : 19 |
Žluté karty | 20 : 19 |
Červené karty | 0 : 0 |
Shutout | 5x |
Nevstřelený gól | 3x |
Nejvíc s tímto soupeřem | ||
Zápasy | Bořil Tomáš | 11 |
Góly | Levai Jan | 10 |
ŽK | Jenka Václav | 2 |
Tichý Petr | ||
ČK | - | - |
Rozlosování - Podzim 2023
Datum | Zápas | Čas | |
Ne | 20.08. | Semín : Rybitví | 1 : 2 |
So | 26.08. | Rybitví : Újezd "B" | 4 : 2 |
Ne | 03.09. | Lipoltice: Rybitví | 4 : 1 |
So | 09.09. | Rybitví : Rohovlád. Bělá | 4 : 0 |
So | 16.09. | Řečany n/L "B" : Rybitví | 1 : 1 |
So | 23.09. | Rybitví : Jankovice | 6 : 1 |
Ne | 01.10. | Staré Čivice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 07.10. | Tetov : Rybitví | 2 : 4 |
So | 14.10. | Rybitví : Kojice | 2 : 0 |
So | 21.10. | Rybitví : Zdechoivice | 5 : 1 |
So | 28.10. | Selmice : Rybitví | 1 : 9 |
Rozlosování - Jaro 2024
Datum | Zápas | Čas | |
So | 30.03. | Rybitví : Selmice | 5 : 1 |
So | 06.04. | Zdechoivice : Rybitví | 3 : 0 |
So | 13.04. | Rybitví : Semín | 1 : 4 |
So | 20.04. | Újezd "B" : Rybitví | 16:30 |
So | 27.04. | Rybitví : Lipoltice | 16:30 |
So | 04.05. | Rohovlád. Bělá : Rybitví | 17:00 |
So | 18.05. | Jankovice : Rybitví | 17:00 |
So | 25.05. | Rybitví : Staré Čivice | 17:00 |
So | 01.06. | Rybitví : Tetov | 17:00 |
So | 08.06. | Kojice : Rybitví | 14:30 |
Rozlosování - veteráni nad 40 let
Turnaj č.1 | ||
25.08.23 | Řečany nad Labem | |
17:40 | Řečany nad Labem | 0 : 3 |
19:00 | Starý Mateřov | 0 : 2 |
Turnaj č.2 | ||
01.09.23 | Lázně Bohdaneč | |
17:00 | Semín | 0 : 7 |
17:40 | Třemošnice | 0 : 3 |
18:20 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.3 | ||
15.09.23 | Křičeň | |
17:00 | Křičeň | 0 : 2 |
18:20 | Přelouč | 1 : 0 |
Turnaj č.4 | ||
14.01.24 | UMT Ohrazenice | |
10:50 | Semín | 1 : 7 |
11:30 | Třemošnice | 0 : 2 |
12:10 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.5 | ||
23.03.24 | Rybitví | |
10:00 | Starý Mateřov | 2 : 0 |
10:40 | Řečany nad Labem | 0 : 2 |
Turnaj č.6 | ||
12.04.24 | Přelouč | |
17:00 | Křičeň | 0 : 5 |
17:40 | Přelouč | 0 : 2 |
Tabulka 2023 / 2024
Tabulka po 14.kole | ||
1. | Sokol Semín | 30 |
2. | TJ Jiskra Rybitví | 27 |
3. | TJ Sokol Zdechovice | 22 |
4. | TJ Lipoltice | 22 |
5. | Sokol Rohovládova Bělá | 21 |
6. | TJ Sokol Kojice | 20 |
7. | TJ Sokol Újezd "B" | 19 |
8. | SK Selmice | 16 |
9. | TJ Sokol Staré Čivice | 14 |
10. | TJ SK Tetov | 7 |
11. | TJ Jankovice | 4 |
12. | - | - |
Střelci 2023 / 2024
Jméno | Góly |
Čureja Petr | 11 |
Válek Vít | 10 |
Linek Matěj | 5 |
Císař Jakub | 3 |
Vlk Patrik | 3 |
Jenka Václav | 2 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Slavík Daniel | 2 |
Jarmar Jiří | 1 |
Joska Petr | 1 |
Klečka Jakub | 1 |
Musil Jan | 1 |
Píša Jaroslav | 1 |
Rež Martin | 1 |
Vlastní | 1 |
Celkem | 45 |
Střelci - veteráni nad 40 let
Jméno | Góly |
Klečka Jakub | 2 |
Kembický Tomáš | 1 |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 4 |
Žluté karty 2023 / 2024
Jméno | ŽK |
Rež Martin | 4 |
Zelinka Jan | 3 |
Klečka Jakub | 2 |
Musil Jan | 2 |
Bořil Tomáš | 1 |
Císař Jakub | 1 |
Čureja Petr | 1 |
Hotsa Vasil | 1 |
Jarmar Jiří | 1 |
Lysoněk Enrique | 1 |
Růžička Vojtěch | 1 |
Slavík Daniel | 1 |
Válek Vít | 1 |
Celkem | 20 |
Červené karty 2023 / 2024
Jméno | ČK |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 1 |
Tréninky
A mužsto | |
Středa | 16:30 |