Aktuality

07.06.2010 21:14

Rybitví : Semín "A" - zajímavosti

Jiskra Rybitví sehrála 90 soutěžní zápas v novodobé historii klubu. Jiskra Rybitví obdržela 130 gól ve své novodobé historii. Roman Steklý nastoupil ke svému 40 zápasu za Jiskru. Radek Peterka dostal 5 ŽK v jarní části sezóny. Zároveň byla 10 v sezóně 2009/2010 a 15 celkově. Karel Němec dostal svoji 1 ŽK. Ondra Vlk se přehoupl přes 2 000 odehraných minut v sezóně 2009/2010.
23.05.2010 12:31

Rybitví : Starý Máteřov "A" - zajímavosti

Honza Levai vstřelil svůj 10 gól v jarní části soutěže. Honza Levai vstřelil gól s pořadovým číslem 200 v historii Jiskry. Ondra Vlk vstřelil svůj 10 gól za Jiskru. Honza Levai vstřelil druhý hattrick za poslední 3 zápasy. Petr Bok a Jarda Píša nastoupili shodně ke 40 zápasu za Jiskru. Po 88 odehraných zápasech máme vzácně vyrovnanou bilanci žlutých karet a to 144:144.
31.03.2010 14:08

Zápas s Čívicemi

Výkop nedělního mistrovského utkání se Starými Čívicemi byl posunut na 15:00 !!!!!
07.03.2010 09:15

Tréninky - středa

Od 10.3.2010 se posouvá začátek středečních tréninků na 16:30.
13.02.2010 20:59

Přátelské utkání - 27.2.2010 - Stárkov - POZOR ZRUŠENO !!!!!!!!!!

Po dnešním odpoledním, telefonátu hostitelů ze Stárkova. že se nepodařilo zajistit avizovanou umělou trávu v Novém Městě nad Metují v plánovaných 17:00 a že je volno až v 19:00 bylo rozhodnuto o zrušení celé akce. V sobotu je tedy od 10:00 normální trénink.
07.02.2010 09:28

Tréninky

Od 10.02.2010 začínáme trénovat kromě soboty také ve středu od 16:00
07.02.2010 09:15

Přátelská utkání - aktualizováno

Sobota 13.03.2010 - Litětiny                                                                                                      Sobota 20.03.2010 - Rohoznice
10.01.2010 19:06

Podzimní část sezóny 2009 / 2010 - Pernštejn

03.01.2010 21:42

První trénink v roce 2010

První trénink v roce 2010 je v sobotu 9.1. od 10:00.
21.11.2009 20:17

Statistiky

Do sekce "Statistiky" byla přidána bilance zápasů Jiskry Rybitví proti jednotlivým soupeřům.
08.11.2009 08:36

Tréninky po ukončení sezóny

Po skončení podzimní části sezóny se mění den i čas tréninků a to na sobotu od 10:00.
07.11.2009 09:34

Termínová listina - Jaro 2010

25.10.2009 16:28

Tréninky

Se změnou času se posouvá i začátek tréninků. Od středy 28.9.2009 začínáme trénovat už od 15:30.
25.10.2009 16:20

Zápas v Křičeni

! ! ! ! !   Zápas v Křičeni se hraje v neděli 1.11.2009   ! ! ! ! !
05.10.2009 17:17

Trénink

Tento týden se trénink přesouvá ze středy na čtvrtek 8.10.2009. Začátek v 16:30.
24.09.2009 14:19

Inzultace rozhodčího v Křičeni

Ponechávám bez komentáře. Úsudek ať si udělá každý sám.
09.08.2009 20:21

Rybitví : Srch "B" 5 : 5

Divoký zápas s přestřelkou :-))) Soupeřovu síť rozvlnili : 3x Peterka Radek a 2x Levai Jan
09.08.2009 20:10

Rybitví : Staré Hradiště "B" 2 : 5 ( 1 : 3 )

Prvních 15 - 20 minut jsme začali velmi dobře a po jednom z rychlých breaků se ujali vedení. Poté jsme však 2x rychle inkasovali. Nejprve z trestného kopu z hranice velkého vápna a poté po hlavičce z malého vápna rovnou z autového vhazování. Po přestávce se nám podařilo snížit na 2:3. Za tohoto stavu jsme měli příložitost vyrovnat z pokutového kopu. Bohužel se nám ho nepodařilo proměnit. V závěru jsme inkasovali ještě dva laciné góly a připsali si tak první prohru v přípravných zápasech. O góly Jiskry se postarali : Jan Levai a Martin Fistr. Video č.1      Video č.2      Video č.3      Video č.4
03.08.2009 06:07

Rybitví : Pardubičky "B" 5 : 3 ( 3 : 1 )

Zápas s protivníkem hrajícím III.třídu na Holicku byl od začátku vyrovnaný a oba týmy si vytvářeli poměrně dost šancí. Hrál se otevřený fotbal zaměřený spíše na útok a na obranu se tolik nemyslelo. Škoda jen, že po prosluněném dni přišla bouřka, která nám dovolila odehrát pouze cca 70 minut zápasu. Ve druhé půli se totiž spustil takový déšť, že byli během chvilky všichni totálně promáčený. Hrací plocha se postupně stávala nehratelnou a tak dost trpěla i kvalita hry. Všichni už se viděli pod sprchou a tak výborný rozhodčí Roman Čada zcela správně zápas předčasně ukončil. Ještě před tím se do černého postupně zapsali tito naši borci : Ondra Vlk, Karel Němec, 2x Martin Čada a z penalty Michal...
02.08.2009 10:37

Příprava hřiště

Před dnešním prvním domácím přátelákem je potřeba natáhnout sítě a nalajnovat hřiště. Kdo se tedy bude doma vyloženě nudit může přijít již v 15:00. Ostatní sraz v 16:00.
30.07.2009 21:54

Dobřenice : Rybitví 0 : 2 ( 0 : 1 )

První přátelské utkání před podzimní částí sezóny 2009 / 2010 jsme sehráli na půdě soupeře z Dobřenic, který hraje III.třídu na Hradecku. Zápas byl od začátku ovlivněn velkým vedrem a hlavně nedostatečným počtem hráčů Dobřenic. Od začátku zápasu za soupeře nastoupil Jindra Řehák a po zranění jednoho z hráčů soupeře také Petr Tichý. Zápas se hrál víceméně podle našich not, ikdyž jsme se nevyvarovali několika hrubých chyb po kterých se i soupeř dostal do slibných šancí. V každém z poločasů jsme dokázali vstřelit po jedné brance když se mezi střelce zapsali Michal Fořt a Tomáš Bořil. Pár fotek naleznete ve fotogaleriích a nějaké videa zde , zde a zde.

Přípravná přátelská utkání

29.07.2009 - 17:00 - Dobřenice : Rybitví                                                                         02.08.2009 - 17:00 - Rybitví : Pardubičky...